Разом з тим, що бюджет Києва за І півріччя 2022 року отримав 24 млн. грн. від туристичного збору.

За даними адміністрації Держприкордонслужби України, Київ за І півріччя 2022 року відвідали 98,0 тис. іноземців, що втричі менше, ніж за аналогічний період 2021 року (308,3 тис. осіб). Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Вказано, що це обумовлено введенням воєнного стану в Україні з 24.02.2022 року.

Вже традиційно, іноземними відвідувачами Києва протягом останніх років в переважній більшості були громадяни Ізраїлю, Німеччини, Туреччини, США, Сполученого Королівства, Польщі, Франції, Італії, Азербайджану, Індії (60% загального потоку іноземців, які відвідали Київ)” — йдеться в повідомленні.
Разом з тим повідомляється, що бюджет Києва за І півріччя 2022 року отримав 24 млн. грн. від туристичного збору, “оскільки протягом січня-лютого 2022 Київ відвідували іноземні та внутрішні туристи, в тому числі на новорічні свята”. А після оголошення воєнного стану в готелях столиці мешкали представники ЗМІ, міжнародних організацій. Після завершення активних бойових дій в Києві місто почали відвідувати індивідуальні туристи.

В КМДА нагадують, що з метою залучення містян і гостей Києва, та особливо, внутрішньо переміщених осіб до активного та культурного відпочинку, у місті організовуються безкоштовні прогулянки, на маршруті яких передбачені діючі укриття, до яких екскурсоводи спрямовують учасників прогулянок в разі необхідності.

Фото: Фейсбук