Депутати підтримали електронну петицію киян з проханням дозволити навчання учнів 1-4 класів під оголошення "червоної" зони за 100% вакцинації працівників школи.

Можливість дозволу навчання учнів 1-4 класів в умовах червоної зони за 100% вакцинації працівників школи емоційно обговорювали сьогодні, 11 листопада, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, інформує заступник голови КМДА Констянтин Усов.

Петицію підписали понад 8 тис. киян при необхідній кількості 6 тис.

“Така кількість свідчить про те, наскільки людям болить це питання. Про те, що це «живий» документ. Крім того, як зазначила голова комісії, лідерка Європейська Солідарність – Київ Марина Порошенко, заборона навчання при наявності 100% вакцинації працівників школи суперечить змінам до постанов Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 р. і №677 від 29 червня 2021 р. Там саме йдеться про дозвіл працювати в умовах червоного рівня епідемічної небезпеки закладам освіти, 100% співробітників яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від Covid-19 або одужання”, – розповідає Констянтин Усов.

Скарги батьків полягають в тому, що вони не мають на кого залишити дітей вдома.

“Киянам треба ходити на роботу, а не у всіх є можливість лишити дитя з бабусею або нянею. Молодша школа по суті нічим не відрізняється від дитячого садочка, якому дозволено працювати за умови вакцинації 100% колективу”, – додав Усов.

Жодних рішень по даному питанню поки не прийнято.

Фото: піксабей