Облігації будуть випускати трьома траншами.

Про це повідомило рейтингове агентство Fitch Ratings.

Зазначається, що місто Київ планує здійснити випуск внутрішніх облігацій обсягом до 1,1 млрд грн трьома траншами: один транш на суму 300 млн грн і два транші на суму 400 млн грн з одночасним погашенням після настання остаточних термінів погашення даних траншей в період між 2024 і 2026 роками.

Відсотки будуть виплачуватися щокварталу. Надходження від облігацій будуть використовуватися для фінансування інвестицій в інфраструктуру“, – повідомляє Fitch.

У Fitch уточнили, що рейтинг облігацій Києва на тому ж рівні, що і довгостроковий кредитний рейтинг (В). На рейтинг впливає низка факторів – екологічні, соціальні та управлінські. Рейтинг B(EXP), за даними Fitch визначений “з огляду на схильності міста до впливу політичного тиску або нестабільності діяльності і тенденції до непередбачуваних змін проведеної політики”.

В інвестуванні рейтинг облігацій – це оцінка кредитоспроможності корпорації або держави. Рейтинг облігацій аналогічний кредитному рейтингу для фізичних осіб. Кредитні рейтинги дозволяють окремі облігаційні випуски за рівнем кредитного ризику. Чим вище рейтинг емітента (від найнижчого ААА до найвищого D) або випуску облігацій, тим нижча ймовірність дефолту. Основне призначення рейтингу – проінформувати інвесторів та інших учасників ринку про відносний рівень кредитного ризику.

Фото: pexels