Окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу з міського бюджету з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.

Київ виплатить матеріальну допомогу Праведникам України та Праведникам Бабиного Яру. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації.

«Люди, які рятували євреїв у ті страшні часи, ризикували абсолютно всім. Але навіть попри всі можливі наслідки, вони все одно рятували чужі життя. Бабин Яр – це жахливий урок. І цей урок маємо засвоїти не тільки ми, а й усе людство. А подвиги Праведників варті шани та вічної пам’яті», – зазначила Марина Хонда.

Згідно з розпорядженням, матеріальну допомогу в розмірі 7500 гривень отримають Праведники України та Праведники Бабиного Яру. Серед них і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку та фактично проживають у Києві.

Загалом фінансову підтримку нададуть у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» 34 мешканцям столиці.

Виплатять одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій і на рахунки, відкриті в банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина». Також пільговики, які отримують виплати через «Укрпошту», зможуть отримати допомогу у відділеннях установи, або виплати будуть доставлені разом із пенсією.

Фото: КМДА