Цього року в столиці реалізовуватимуть 29 міських цільових програм.

Повідомляє КМДА.

Зокрема на реалізацію програм в бюджеті міста на 2021 рік заклали понад 28,4 млрд грн.

Як інформують у Департаменті, у 2021 році завершується дія 16 міських цільових програм. Наразі розпочали підготовку цих програм і на наступні роки. Зокрема у сферах:

  • містобудування та охорони земель
  • соціальної підтримки і допомоги
  • екополітики та безпеки
  • культури й охорони історико-культурної спадщини
  • спорту та туризму
  • освіти й молодіжної політики.

Крім того, три програми на поточний рік розробляються в столиці вперше.

Мова йде про міську цільову програму щодо запобігання та протидії домашньому насильству, програму щодо національно-патріотичного виховання, програму з централізованого забезпечення спеціальним та спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я та соціального захисту, підприємств, установ та організацій, що належать територіальній громаді Києва.

До слова, у рамках реалізації МЦП у 2020 році велось будівництво, реконструкція та капітальний ремонт доріг, мостів і шляхопроводів, шкіл і дитячих садочків, закладів охорони здоров’я та соціального захисту, об’єктів культури та спорту; проводилась реставрація пам’яток культурної спадщини; здійснювалося облаштування та благоустрій міських парків і скверів.

Також було оновлено рухомий склад комунального і громадського транспорту. Кияни забезпечувались ліками та медичними засобами, проводились доплати медичним працівникам; надавалась матеріальна допомога малозабезпеченим верствам населення; підвищувалась якість надання освітніх послуг; впроваджувались заходи з енергозбереження та виконувався капітальний ремонт у житловому господарстві; реконструювались та капітально ремонтувались інженерні мережі та об’єкти.

Фото: unsplash