Представники КМДА поклалаи квіти разом із ветеранами АТО/ООС та членами родин загиблих військових.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда і депутатка Київради Марина Порошенко взяли участь у заходах, присвячених вшануванню пам’яті воїнів, які загинули в боях за Дебальцівський плацдарм.

Вони поклали квіти до Стіни пам’яті та вшанували героїв поминальним молебнем у Михайлівському Золотоверхому соборі.

«У тих запеклих боях на околицях Дебальцевого загинуло 266 наших воїнів. Уже сьомий рік триває війна на Донбасі. За цей час вже встигли народитися діти, вирости і піти до школи. Щодня в окопах тисячі солдат боронять наш спокій і дуже неприємно, що наша країна просто звиклась із цим. Зведення з фронту про втрати стали звичними. Мене лякає ця буденність, на яку перетворюється війна. Тому ми не можемо дозволити собі забути подвиг наших захисників, а шанувати пам’ять загиблих повинні завжди», – зазначила Марина Хонда.

Зимові бої за Дебальцеве або Дебальцівський плацдарм тривали в період 21 січня – 18 лютого 2015 року. Дебальцеве – місто з важливим залізничним вузлом, воно також знаходиться на перехресті двох автошляхів міжнародного значення, що поєднує Луганськ із Донецьком. Дебальцеве було визволене від терористів у ході літньої операції 2014 року.

Внаслідок цих бойових дій вдалося завдати великих втрат ворогу, що примусили його відмовитися від подальших активних наступальних дій. Також, завдяки організованому виходу українських частин, командуванню вдалося уникнути оточення та знищення відділень ЗСУ.

Фото: КМДА