Водночас у столиці поступово отримують щеплення підлітки, віком від 12 до 18 років.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Василь Животенюк, регіональний координатор вакцинації в Києві, розповів, що наразі в столиці 54% вчителів отримали щеплення від COVID-19.

“Вийшла постанова від Кабміну, яка чітко регламентує – якщо в школі менше 80% освітян вакцинованих, то заклад мусить піти на карантин при посиленні карантинних обмежень. Однак активність імунізації серед вчителів наразі зростає”, – зазначив Василь Животенюк.

Також експерт наголосив, що освітяни можуть вакцинуватися в будь-якому пункті щеплень.

“Бажано, звичайно, організованим колективом у визначеному пункті вакцинації для освітян. У кожному районі столиці є два центри, у яких обслуговують виключно вчителів. Однак освітяни вже можуть самостійно записатися на щеплення, наприклад, через свого сімейного лікаря”, – пояснив пан Василь.

Окрім цього, Василь Животенюк зазначив, що столиця має чіткий алгоритм вакцинації підлітків від 12 до 18 років.

“Вакцинація в Києві підлітків триває. Ми вакцинуємо, як звичайну річ. Є дві основні умови для щеплення підлітків – особи, які по стану здоров’я мають загрозу дуже важкого перенесення COVID-19, а також ті діти, які їдуть на навчання за кордон у ту країну, яка має чітке правило про обов’язкову вакцинацію”, – підкреслив координатор вакцинації.

Цікаво, що підлітки отримують щеплення тільки вакциною Pfizer, що є дозволеною для дітей від 12 років.

До слова, Василь Животенюк запевнив, що наразі в столиці вистачає вакцин для отримання другого щеплення.

Нагадаємо, станом на 21 липня в Києві вакцинували кожного третього освітянина.

Фото: фейсбук