У столиці продовжується удосконалення оборонних укріплень на усіх напрямках до міста.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новини сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“З усіх напрямків всі укріплення удосконалюються, ми працюємо практично щоденно для того, щоб столиця була захищена. З іншої сторони працюємо, щоб відновити маршрути громадського транспорту, відновити всі логістичні ланцюжки забезпечення міста, щоб життя в місті також було комфортним”, – зазначив Поворозник.

Він нагадав, що у Києві практично в режимі мирного часу запрацював метрополітен, майже весь електричний транспорт вийшов на вулиці.

Також, за словами Поворозника, вже працює багато магазинів і об’єктів, які займаються забезпеченням людей, які живуть в місті.

Заступника голови КМДА зазначив, що зараз у місто повертається все більше людей, вони хочуть повернутися до своєї звичної роботи. Тому у міській владі сподіваються, що будуть відкриватися об’єкти бізнесу не тільки зі сфери продажу чи обслуговування.

Водночас Поворозник наголосив, що війна не закінчилася, ракетні атаки продовжуються і спрогнозувати розвиток подій складно. Тому міська влада закликає людей, які зараз перебувають у безпечних місцях, утриматися від повернення до столиці.

Фото: Фейсбук