Усі роботи мають провести протягом 2021-2022 років.

Столична влада ухвалила проект наземного пішохідного переходу біля станції метро “Арсенальна”.

Відповідне розпорядження №2657, ухвалене 16 листопада, опублікували на сайті КМДА.

Йдеться про облаштування регульованих наземних переходів на перехресті вулиць Грушевського, Мазепи та Московської біля станції метро «Арсенальна» та Арсенальної площі — зараз перейти дорогу в цьому місці можна лише підземним переходом. Також у ході робіт проведуть реконструкцію встановлених там світлофорів.

Згідно з розпорядженням, замовником робіт визначено КП «Центр організації дорожнього руху», який має визначити проектувальника та підрядника для їх виконання.

Усі роботи мають провести протягом 2021-2022 років. Фінансування роботи буде проводитись за рахунок залучених коштів.

У протоколі засідання інвестиційної комісії КМДА від 1 вересня 2021 року зазначено, що провести реконструкцію світлофорів та облаштування переходів за власний рахунок та безоплатно передати у власність міста запропонувало ТОВ «ДЖЕНЕРАЛ КОМЕРС». Комісія підтримала цю пропозицію.

Нагадаємо, 29 липня КП «Центр організації дорожнього руху» оголосило тендер на проєктування наземного переходу на перехресті вулиць Московська та Грушевського.

Згодом ЦОДР скасував тендер на розробку проекту через «відсутність потреби».

На проектувальні роботи передбачили 50 тисяч гривень.

До цього Центр організації дорожнього руху та Департамент транспортної інфраструктури розробили схему організації руху та комплексну схему всього кварталу і перехрестя зі світлофорним регулюванням. Проте проєкт не реалізовували через брак коштів.

Фото: kyivurbancrew