Місто паралізовано дещо в центрі столиці та на мостах, що з’єднують два береги Дніпра.

Про це повідомляють дані Google Maps.

В п’ятницю у столиці рух транспорту найбільше ускладнено на Набережному шосе. Там утворилися чималі затори через ДТП. Тягучка продовжується аж до в’зду на міст Метро. Все ще спостерігаються транспортні труднощі на проспекті Степана Бандери. Через дорожньо-транспортні роботи — дорога перекрита. А перед в’їздом на столичний Північний міст зафіксована ДТП, що ускладнила рух.

Не менш проблемною ділянкою є бульвар Дружби Народів. Поруч зі станцією метро «Дружби Народів» утворилося зіткнення автівок. Подібна ситуація й на вулиці Саперно-Слобідській: кілька ДТП паралізували рух аж до Південного мосту.

На проспектах Академіка Глушкова, Перемоги та Великій Окружній дорозі місто «червоне» від заторів. Транспорт «застиг» у тягучці через аварії. Рух на проспектах Любомира Гузара та Леся Курбаса все ще — перекрито.

У центрі столиці невеликі затори на бульварі Тараса Шевченка, поблизу метро «Університет» та на вулиці Хрещатик.

На Лівому березі міста рух ускладнено на проспектах Миколи Бажана (біля метро «Славутич»), Броварському (поруч з метро«Чернігівська») та Юрія Гагаріна. Транспортні труднощі зафіксовано також на Дарницькому та Харківському шосе. Протяжні затори виникли через ДТП.

Фото: Google maps