Литовська делегація проведе в Києві кілька днів.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко сьогодні, 16 серпня, провів робочу зустріч із депутатом Вільнюської міської ради (Литва) Томасом Сейкалісом. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За словами заступника міського голови, перспективний розвиток європейської столиці України привертає увагу іноземних колег із метою обміну досвідом та інноваційними рішеннями в системі міського управління.

«Наші європейські колеги зацікавлені в обміні досвідом, міська влада Києва завжди відкрита для спілкування та готова переймати іноземні методи управління в органах місцевого самоврядування. Литовська делегація проведе в Києві кілька днів та ознайомиться із позитивними тенденціями розвитку містобудування та адміністрування у столиці, які впроваджують упродовж останніх років. Подібний обмін досвідом допомагає розробити європейську систему перспективного розвитку Києва, а також показує рівень відкритості та прозорості муніципалітетів», – зазначив Бондаренко.

В КМДА нагадали також, що Київ і Вільнюс підписали Договір про співпрацю та розвиток дружніх і ділових зв’язків 21 червня 1991 року. 12 грудня 2016 року за участю президента Литви Далі Грібаускайте відбулося відкриття Литовського скверу на Софійській площі.

Нагадаємо, нещодавно чиновники КМДА відвідали Анкару.

Фото: Фейсбук