Міська влада має створювати безпечний та зручний механізм роботи з громадянами.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Володимир Бондаренко, застуник міського голови – секретар Київради, розповів, що делегації Києва та Тбілісі обмінюються досвідом у сфері надання адміністративних послуг й забезпечення безбар’єрності та доступності міст.

Під час зустрічі з керівництвом Будинку Юстицій Тбілісі секретар Київради зазначив, що міська влада має створювати безпечний та зручний у використанні механізм задля надання адміністративних послуг громадянам, збільшувати їх кількість та впроваджувати нові елементи цифровізації з метою їх дистанційного отримання.

«Наприклад, Будинок Юстицій Тбілісі надає 450 видів послуг. Середня кількість споживачів сягає 10 тисяч осіб на день, а на зміні працює 350 операторів. Надання послуг відбувається у трьох зонах: зоні самообслуговування, зонах швидкого та тривалого обслуговування. Для нас було цікаво ознайомитися з інструментами роботи даної установи, адже ми теж рухаємося у напрямі забезпечення якісної роботи у столичних Центрах надання адміністративних послуг. У Києва та Тбілісі є багато суміжних напрямів, інтенсивно розвивається система електронного надання адміністративних послуг, де оперативно можна подати звернення, отримати консультацію та бажану послугу», – пояснив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що важливим є забезпечення комфортного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

«Територія та приміщення Будинку Юстицій у Тбілісі обладнані тактильно-направляючими доріжками, які проводять незрячих відвідувачів крізь увесь будинок. Кабінети облаштовані вказівниками, а документи виготовляються шрифтом Брайля. Київська міська влада теж працює над створенням безбар’єрності та облаштовує пандусами, кнопками виклику та іншими елементами весь міський простір задля комфортного пересування громадян. У процесі комунікації з іноземними колегами ми отримали багато корисних порад щодо становлення інтегрованої системи для створення безбар’єрного простору, де кожна людина може комфортно пересуватися та отримувати адміністративні послуги у зручний спосіб», – зазначив Володимир Бондаренко.

До слова, делегація Київради на чолі з Володимиром Бондаренком, разом із депутатами Київради Яриною Ар’євою та Григорієм Маленком, заступником голови КМДА Петром Оленичем, співробітниками секретаріату Київради та представниками КМДА наразі проводять робочі зустрічі з представниками міської влади Тбілісі.

Фото: фейсбук