Днями депутати країни-окупантки відзначились черговим історичним маразмом, на який українці відреагували у соцмережах.

Документ про скасування заснування Москви розмістив на своїй сторінці в Facebook співзасновник Media Center Ukraine Максим Саваневський.

У Держдумі РФ виріши скасувати “визнання незалежності Литви”. На це міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що ініціатива країни-агресора свідчить лише про те, що Литві необхідно оборонятися. Водночас депутат від консерваторів Радвіле Моркунайте-Мікуленене переконаний, що відповідні заяви РФ це лише їхня уява і нічого більше.

Натомість користувачі соціальних Мереж вибухнули жартами про відновлення історичної справедливості. Так, українці запропонувати ухвалити рішення, яким Київ вважає заснування Москви історичним непорозумінням та скасовує указ князя Київського від 1147 року, яким була заснована столиця Росії. Цей указ назвали “виправленням помилок колишніх вищих посадових осіб Києва”.

Литовські парламентарі теж відреагували на історичні маразми Кремля, зазначивши, що за таких умов Литва скасовує Поляновський мирний договір від 1634 року та вимагає від Путіна визнати владу короля Владислава IV та повернути їм місто Смоленськ.

Фото: Facebook