Kyiv Media - всі новини Києва

У Києві після карантину відновлено тренування з легкої атлетики для ветеранів, військових, добровольців АТО.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Безкоштовні тренування з марафонського бігу для ветеранів АТО проходять наразі двічі на тиждень на НСК «Олімпійський». Важливо, що займатися можуть не лише військові, а й їхні родини, діти. Для кожного підготовлено індивідуальну програму тренувань, оскільки є різні поранення, різна фізична підготовка. Тренінги з легкої атлетики та гімнастики проводить професійний тренер. Плюс між тренуваннями перед кожним ставлять індивідуальні спортивні задачі», – розповів керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

За його словами, місто продовжує розвивати систему спортивної реабілітації учасників бойових дій на сході України. Зокрема, тренування з марафонського бігу тривають у Києві другий рік за ініціативою «Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції» в партнерстві з Національною радою зі спортивної реабілітації та Федерацією легкої атлетики України за сприяння Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.

Директор «Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції» Георгій Кунах наголосив, що до тренувань запрошують усіх охочих ветеранів, військових, добровольців АТО.

«Запрошуємо долучатися до наших тренувань. Ми пишаємося, що можемо допомогти реабілітації наших захисників. Адже це надзвичайно важливо – отримати можливість віднайти себе у мирному житті, у командних тренуваннях – в оточенні людей, що мають аналогічний досвід. До того ж, професійні тренери враховують індивідуальний рівень кожного учасника тренувань, дають кожному проявити себе», – підкреслив Георгій Кунах.

Нагадаємо, за два роки ветерани і військові АТО брали участь у багатьох забігах не лише в різних регіонах України, а й за її межами. Наприклад, торік подолали 42 км у «Марафоні миру» в словацькому місті Кошиці, у Марафоні морської піхоти в Шотландії тощо. Надалі планують випробувати сили під час гірських переходів у Іспанії, Сполучених Штатах Америки.

Фото: pixabay.com

Читайте актуальні новини на Telegram "Телеканал Київ"

реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ
реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ

Останні новини

Погода
02 Грудня 2022
01 Грудня 2022
Більше новин