Вони забезпечуватимуть теплом лікарні, дитсадки, школи і працюватимуть в пунктах обігріву.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, у Києві планують придбати пересувні мобільні котельні, які стануть резервним джерелом теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону.

«Підготовка до зими у столиці на завершальній стадії, усі необхідні планові роботи виконані, триває усунення виявлених аварійних пошкоджень мереж, планова робота на електромережах та обладнанні. Однак, розуміючи складність майбутнього опалювального сезону та серйозність ризиків, якими він супроводжуватиметься, зважаючи на воєнний стан, місто здійснює додаткові заходи на випадок надзвичайних ситуацій, – зазначив мер столиці.- Придбаний запас резервного палива для ТЕЦ і додаткової кількості генераторів, а також ухвалили рішення про закупівлю необхідної кількості пересувних котельних. Вони працюватимуть як резервні джерела обігріву будівель», – повідомив Кличко.

Нагадаємо, Київ готується до опалювального сезону в посиленому режимі, залучаючи всі ресурси та можливості. В столиці здійснили гідравлічні випробування мереж і вже ліквідували понад 2 тисячі пошкоджень, які могли б статися взимку. Вже замінили понад 17 кілометрів мереж. На сьогодні основні теплоджерела запустили в роботу і киянам відновили або продовжують відновлювати гаряче водопостачання.

Фото: Фейсбук