Мер Києві Віталій Кличко розповів, на якому етапі роботи з облаштування нової трамвайної лінії.

Так, на початку чергового засідання Київської міської ради мер Віталій Кличко зазначив, що робота над облаштуванням маршруту трамвая, який з’єднає залізничний вокзал та Палац спорту, активно триває.

«Зокрема, ми повинні ухвалити рішення про участь у проекті КП «Київпастранс», аби отримати необхідне додаткове фінансування для втілення цього інфраструктурного проекту», – зазначив він.

За словами мера, у депутатів залишилося кілька засідань до літніх канікул.

«Розумію, що спека і трохи складно зосередитися. Але давайте ефективно попрацюємо! Сьогодні ми, зокрема, маємо ухвалити рішення про затвердження нормативної грошової оцінки землі в Києві. Це важливо, бо йдеться про збільшення доходів до бюджету столиці. А також – низку рішень, що дозволять здійснити Києву зовнішні запозичення» – наголосив Віталій Кличко.

Він також висловив сподівання, що депутати підтримають проект рішення, яке дозволить розпочати облаштування фонтану на Арсенальній площі.

«Сьогодні ми робимо все задля того, щоб втілювати зміни в столиці. Оновлювати інфраструктуру, будувати садочки та школи, створювати нові парки та сквери, облаштовувати зони відпочинку. Робити Київ гарним, привабливим і комфортним європейським містом. Так, на жаль, це не всім сьогодні подобається. І чиниться багато перепон та маніпуляцій. Але рук ніхто опускати не збирається! Не для того нас обирали кияни! Тому продовжуємо працювати і змінювати наше місто» – закликав депутатів Віталій Кличко.

Нагадаємо, вздовж трамвайного маршруту між залізничним вокзалом і Палацом спорту збудують велодоріжку.

Фото: Фейсбук