Зі слів чиновниці, Київ «вже знаний у світі проведеннями грандіозних подій».

Влада Києва готова докладати усіх зусиль, щоб місто стало хабом ділового туризму не тільки України, а й Східної Європи. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час відкриття конгресу ділового туризму Global MICE Congress Kyiv 2021.

«Це перша наша зустріч щодо ділового туризму з початку пандемії в офлайн форматі. І присутність представників великого бізнесу та послів інших країн свідчить, що іноземці зацікавлені в Києві як центрі ділового туризму. Для себе ми визначили цей напрям як пріоритетний для розвитку. Київ готовий приймати туристів з усього світу та за всіма напрямами сфери. А бізнес-туризм для нас не просто проведення зустрічей – ми хочемо створити умови, щоб люди могли отримати повний комплекс послуг. Тому міська влада максимально готова робити все, щоб ділові туристи проводили тут час комфортно і максимально результативно», – зазначила чиновниця.

Вона також додала, що Київ «вже знаний у світі проведеннями грандіозних подій, які збирають гостей з усього світу: Євро-2012, Фінал Ліги Чемпіонів – 2018, пісенний конкурс «Євробачення». З її слів, у столиці щороку відбувається близько 1500 ділових заходів.

Також, на думку Хонди, «Київ є зручним із точки зору транспорту, адже за допомогою різних видів транспортного сполучення до міста легко дістатися з багатьох частин Європи та світу».

Довідка: індустрія MICE – це спеціалізована ніша групового туризму, яка прагне замовляти, планувати, управляти та проводити зустрічі, семінари, виставки та інші заходи. Заходи проводяться для досягнення низки ділових, академічних, професійних чи культурних цілей.

Індустрія MICE включає чотири різні типи туристичних ринків: подорожі для зустрічей; заохочувальні подорожі; конференційні подорожі; виставкові подорожі.

За прогнозами, загальний обсяг промисловості MICE, який у 2019 році оцінюється в 916,1 млн дол. США, до 2030 р. отримає 1,78 млрд дол. США, а показник його зростання складе 6,1% у 2020-2030 рр.

Фото: КМДА