Столиця потрапила до рейтингу найкращих міст для роботи онлайн у 2021 році.

В переліку туристичного видання Big 7 Travel Київ посів 20 місце.

У рейтингу врахували — доступний Інтернет, наявність коворкінгів, розвинуту інфраструктуру, безпеку та вартість житла та їжі.

Автори підкреслили, що в Києві є можливість не лише вигідно працювати онлайн, але і досліджувати унікальну культуру на зекономлені гроші.

«Це жваве столичне місто ідеально підходить для віддалених працівників, які бажають дослідити унікальну культуру протягом тривалого періоду перебування. В місті не лише хороший Wi-Fi, але й багато коворкінгових приміщень. Ще Київ має чудові зв’язки з Європою, що робить його практичним варіантом для тих, хто хоче насолодитися бюджетними подорожами. Далі – доступність Києва. Студія в центрі міста коштує не більше 500 доларів, а вечеря – не більше п’яти доларів. Це дає змогу зекономити гроші, щоб дослідити місто», – йдеться в рейтингу.

До слова, всього до рейтингу видання увійшло 50 міст. Перші три позиції посіли Таллінн (Естонія), Тбілісі (Грузія) та Белград (Сербія).

Натомість найгіршими містами для віддаленої роботи стали — Лас-Пальмас (Канарські острови, Іспанія), Мехіко (Мексика), Веллінгтон (Нова Зеландія).

Нагадаємо, Київ потрапив у трійку лідерів рейтингу місцевої е-демократії в Україні.

Фото: unsplash