Українська делегація взяла участь в Інвестиційному форумі Подгориці, де обговорювали основні перспективи розвитку чорногорської столиці і обмінювались досвідом успішних проектів із іншими країнами.

Про це повідомили у КМДА.

За словами заступника голови КМДА В’ячеслава Непопа, Київ та Подгориця стають ближчими у співпраці та партнерстві.

«Нещодавно Київ та Подгориця підписали Меморандум про партнерство та співпрацю в різних сферах – стали містами-побратимами. І сьогодні ми активізуємо взаємодію між нашими столицями. Зокрема, щодо залучення інвестицій та спільної реалізації інвестиційних проектів», – зазначив він.

Так, В’ячеслав Непоп разом із мером Подгориці Іваном Вуковичем Вячеслав Непоп взяв участь в Інвестиційному форумі Подгориці, де обговорювали основні перспективи розвитку чорногорської столиці і обмінювались досвідом успішних проектів із іншими країнами.

«Історичний контекст наших країн, наші культури – дуже схожі. Це одна з причин, чому партнерство України та Чорногорії точно стане успішним. І своїм візитом до Подгориці ми підтверджуємо готовність Києва до реалізації нових спільних проектів із чорногорськими колегами і партнерами», – підкреслив Вячеслав Непоп.

Також, українська делегація разом із представниками мерії чорногорської столиці відвідали урочисте відкриття набережної річки Морача та урочисту сесію Асамблеї Столиці Подгориця.

Фото: КМДА