Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Київ запроваджує більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня! З понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки. Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури“, – зазначив мер.

Також сказав, що керівники установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або надати відпустки.

“Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня. Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня. Я закликаю правоохоронців контролювати дотримання проти-епідемічних правил установами, закладами та громадянами“, – заявив Кличко.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків“, – резюмував міський голова.

Нагадаємо, через коронавірус у Києві одну школу повністю закрили на карантин, садочки працюють. Зранку 31 березня мер попереджав про можливі більш суворі обмеження.

Фото: телеграм