Фестиваль, до слова, відбудеться в столиці.

Про це повідомили в прес-службі Управління туризму та промоції КМДА.

Із 22 до 24 серпня на території Національного музею народної архітектури та побуту України вперше відбудеться масштабний фестиваль-ярмарок, що презентує туристичні принади, культурні, історичні, духовні надбання та вироби народних промислів усіх регіонів країни.

«Мандруй Україною» – всеукраїнський фестиваль, у якому візьме участь і столиця.

На ярмарці облаштують стенд Управління туризму та промоцій КМДА, а також зони активностей. На території локацій, представлених столицею, можна буде ознайомитися зі стратегією розвитку туризму в КИєві, туристичними магнітами столиці, поспілкуватися із знавцями історії міста, взяти участь у майстер-класі та придбати вироби народних майстрів Києва.

Марина Радова, начальниця Управління туризму і промоції КМДА, зазначила, що Київ має величезний туристичний потенціал. Водночас адміністрація міста приділяє велику увагу розвитку подієвого туризму, який є наразі одним із пріоритетнім напрямів.

«Участь у фестивалі «Мандруй Україною» для нас є можливістю познайомити гостей зі стратегією розвитку туризму в столиці, нашими напрацюваннями і досягненнями. Ми радіємо тому, що всеукраїнський фестиваль проходить саме в столиці, що дає можливість обміну досвідом між усіма регіонами країни, поділитися креативними підходами в організації екскурсійної діяльності, залученні туристичних потоків як внутрішнього, так і зарубіжного туризму», – зазначила начальниця Управління.

Цікаво, що гостей зустрічатимуть співробітники Управління туризму та промоцій КМДА, а також волонтери – учасники «Академії гостинності», що організована Управлінням для підготовки добровільних помічників розвитку туризму в Києві.

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 22 серпня о 15:00 на території Музею народної архітектури та побуту України «Пирогово» (вулиця Академіка Тронька).

О 15:45 запланована презентація туристичних магнітів Києва та стратегії розвитку туризму столиці на головній сцені фестивалю.

Під час заходу також можна буде скуштувати гастрономічний символ столиці Kyiv Pie (Київський пиріг) та взяти участь у розіграшах сувенірної продукції від Управління та від партнерів – ТОВ Музей «Становлення української нації» та НПП «Голосіївський».

На фестивалі будуть присутні міністр культури України Олександр Ткаченко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, представники туристичної галузі різних регіонів України, майстри народно-художніх промислів, гастрономія з усієї країни.

Фото: фейсбук