Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав підрозділ, який захищає київський напрямок у Північній операційній зоні.

Про це повідомляє командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Військові не лише виконують завдання за призначенням, але й тренуються, відпрацьовуючи різноманітні варіанти розвитку подій.

Командир роти, згідно з планом, підіймає за сигналом тривоги підрозділ та визначає їм бойові завдання з виходу на бойові рубежі. Особовий склад готується до бою та здійснює ураження противника.

“План тренування відомий тільки командиру роти, який вживає заходи, щоб бійці не звикали до одних і тих же дій. Вводиться наступна тактична обстановка, змінюються завдання, заходи. Цей процес триває щодня і щоночі у той спосіб, який необхідний командирові роти для виконання завдань з підвищення оборонних спроможностей підлеглого особового складу”, – заявив Наєв.

Командир роти має бойовий досвід. У 2020 році, закінчивши Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, він потрапив у 72-у окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців, брав участь у бойових діях на Донеччині.

З 24 лютого офіцер зі своїм підрозділом захищав Київ.

“Наш підрозділ повністю готовий до виконання будь-яких завдань. Переважна більшість військовослужбовців воювали ще до початку повномасштабного вторгнення, а опісля всі активно брати участь в обороні Київського напрямку. Підрозділ злагоджений, постійно проводяться тренування та вдосконалення навичок особового складу. Морально-психологічний стан у нас завжди високий, ми розуміємо, що здавати столицю в жодному випадку не можна”, – заявив командир роти.

Фото:Відкриті джерела