Автівками планують укомплектувати підрозділи, які зазнали втрат на фронті.

Міський голова Києва Віталій Кличко передав Державній прикордонній службі України 35 мікроавтобусів. Про це повідомляє сайт КМДА.

«Війна, з якою росія вдерлася в Україну, триває вже 5 місяців. Українці героїчно б‘ються за свою незалежність та волю, за свою державність. Столична влада як може допомагає українським захисникам. Ми передаємо продукти харчування, засоби гігієни, автомобілі, найнеобхідніше спорядження, зокрема, бронежилети. Сьогодні ми передаємо Державній прикордонній службі України 35 мікроавтобусів Volkswagen T5, які залучили і отримали від наших партнерів. Ці багатофункціональні автомобілі будуть використовуватися при патрулюванні державного кордону. І посилять технічну оснащеність прикордонників, дозволять більш ефективно виконувати завдання з охорони державного кордону», – сказав Кличко.

Автівками планують укомплектувати підрозділи, які зазнали втрат, захищаючи Україну від агресії російських варварів.

Ці мікроавтобуси будуть використовувати, зокрема, і для логістичного забезпечення, доставки військово-технічного спорядження до місць несення служби прикордонниками. А також – для створення на їх базі мобільних тепловізійних комплексів та спеціальних апаратних зв’язку.

Кличко зазначив, що ці автівки – не перша допомога від міста Державній прикордонній службі України. До цього прикордонники вже отримували бронежилети, сухі пайки та інше. Так, у червні-липні столиця передала для потреб Державної прикордонної служби 1 700 бронежилетів.

Фото: КМДА