Українська столиця отримала від німецького благодійного фонду Oranta-helps e.V. та українського благодійного фонду «Україно! Я за тебе!» спецтехніку: пожежне авто та два реанімобілі, вартістю близько пів мільйона євро.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Очільник столиці зауважив, що отримана сьогодні пожежна машина з можливістю піногасіння буде передана до управління Київського ДСНС, та зазначив, що в самій столиці вже є дві абсолютно ідентичні машини.

«Щодо пожежного авто, в Україні такі – тільки в Києві. Місто раніше отримало від партнерів як допомогу два таких авто. Такі пожежні автівки вже добре себе зарекомендували на гасінні пожеж в столиці після обстрілів російських варварів», – повідомив Кличко.

А от реанімаційні автомобілі укомплектовані за стандартами 2022 року, сучасні, з усім необхідним обладнанням. Їх отримають столичні медики.

«Дякуємо за підтримку небайдужим людям та нашим друзям, які допомагають нам вистояти в цій війні. Єднання довкола України – запорука перемоги над варварською агресією, яку розпочала проти нас Росія», – підкреслив мер Києва, та додав, що сьогодні найважливіше питання для кожного українця – безпека. І новітня спецтехніка цілком зможе допомогти рятувати здоров’я кожного українця.

Фото: відкриті джерела