Київ отримав перші два генератори високої потужності (300–800 кВА) в рамках виконання меморандуму між Києвом і Тайванем про допомогу столиці щодо придбання альтернативних джерел живлення для обігріву мешканців.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час передачі генераторів комунальному підприємству «Київтеплоенерго», повідомляє пресслужба КМДА.

«Перші два генератори вже передали «Київтеплоенерго», їх використають у міських котельнях. Загалом в рамках проекту передбачається передача близько 20 генераторів для живлення об’єктів критичної інфраструктури столиці. Ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку Києва та України», – зазначив Віталій Кличко.

У грудні минулого року Київ та Тайвань підписали меморандум про взаєморозуміння щодо допомоги столиці України в придбанні дизельних електрогенераторів за сприяння пожертви Міністерства закордонних справ Тайваню. Ініціатором такої співпраці і одним із підписантів меморандуму став засновник Фонду «Дарничани», депутат Київради Григорій Маленко.

Як ми писали, Тайвань направить мільйон доларів США на закупівлю дизельних генераторів задля забезпечення «пунктів незламності» в Києві.

Фото: КМДА