Перемогу в конкурсі отримала відеоробота Анастасії Рєзнік.

Управління туризму та промоцій КМДА спільно з КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» провели конкурс на найкращий відеоролик про новорічно-різдвяне диво в Києві. Переможця було визначено за допомогою голосування, яке проходило до 28 грудня, інформує сайт Київради.

За словами начальниці Управління туризму та промоцій КМДА Марини Радової, відеоролик, який переміг у конкурсі, вдало передає атмосферу новорічно-різдвяного Києва та відображає туристичний потенціал міста.

Перемогу в конкурсі отримала відеоробота Анастасії Рєзнік.

«Шляхом голосування було обрано відеоролик про новорічно-різдвяне диво в Києві, яке, на думку більшості, якнайкраще демонструє атмосферні святкові локації та великий спектр можливостей для дозвілля та відпочинку під час новорічних та різдвяних свят. Проведення таких конкурсів та створення подібного відеоконтенту спонукає киян висловити свою любов до міста та продемонструвати це іноземним туристам, таким чином надихнувши їх відвідати Київ в особливій святковій атмосфері», – зазначила Радова.

В Управлінні туризму та промоцій КМДА зазначили, що й надалі триває збір відеороликів про новорічний Київ, кращі з яких згодом будуть опубліковані.

Ролики решти учасників конкурсу можнв переглянути за посиланням.

Фото: Фейсбук