Правильно оформлена вивіска вбереже її від демонтажу.

Про це розповіли в Управлінні з питань реклами Київської міськдержадміністрації.

Так, у КМДА нагадали, що столицю поділено на 5 “форматних зон”, для кожної з якої визначено свої правила оформленні вивісок. Кожна зона має свій колір:

🟡 0 – жовтий колір – історична зона
🔴 1 – червоний – центральна зона
🔵 2 – синій – прицентральна зона
⚪️ 3 – прозорий – міська зона
🟠 4 – помаранчевий – магістральна зона.

Аби визначити, в якій зоні перебуває той чи інший заклад – потрібно:

  • скористатися інтерактивною мапою “Київреклами”, на яку нанесено інформацію про всі вивіски та рекламні конструкції
  •  ввести адресу, де має рлзміститися вивіска
  • визначити колір форматної зони.

Відповідно до кольору вже можна обирати варіант затверджених дизайнів вивісок:

У Києві, користуються не абиякою популярністю вивіски окремими символами. Це завжди виглядає стильно, підходить під будь який фасад та не заважає естетиці міста. Саме такий тип конструкції вивіски (а також вивіска під кутом 90 до фасаду – кронштейн) підійде до будь якої локації міста“, – зазначили в Управлінні реклами.

Який саме дизайн вивісок підходить ля тієї чи іншої форматної зони – детально можна подивитися у спеціальному буклеті від “Київреклами” за посиланням ТУТ.

Також на своїх офіційних сторінках у соцмережах Управінна та “Київреклама” запустили серію інформаційних публікацій про рекламу та вивіски із хештегом #вивісказаправилами – аби підприємці могли знайти потрібну інформацію про оформлення реклами своїх закладів.

Нещодавно біля метро “Мінська” прибрали огидну рекламу піцерії, яка затуляла висотку. Для цього рекламне полотнище довелося розрізати і знімати частинами. На підмогу викликали верхолазів.

Фото: скріншот