В столиці демонтовано більше 20 тисяч МАФів.

Столиця продовжить боротьбу з нелегальними  кіосками, які заполонили місто. МАФи, у яких залишились дозволи від міста, мають виглядати привабливо та сучасно. Про це завив мер Києва Віталій Кличко у прямому ефірі програми “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Щодо МАФів я уже казав, що місто Київ має бути містом парків та скверів, але ні в якому разі не містом МАФів. Це рудимент, який нам дістався в спадок. Ми уже демонтували 20 тисяч МАФів і далі продовжимо це робити. Нещодавно демонтували МАФи біля ВДНГ – там вони “ковбасою” стояли… Ми її знесли”, – сказав мер. 

Місто демонтовує нелегальні МАФ по всьому Києву, ті кіоски, які залишаться мають бути сучасними:

В основному – це МАФи, термін експлуатації яких уже пройшов. Власники можуть забрати їх собі на збереження. Інші МАФи, які мають дозволи з одного боку і не псують загальний вигляд з іншого повинні виглядати привабливо, сучасно”, – додав Віталій Кличко. 

Місто активно впорядкувало також хаотичні рекламні конкструкції – в цій “царині” всі роботи виконані, завдяки домовленостям з рекламістами:  

В місті ми впорядкували рекламу – демонтували дуже багато рекламних носіїв, привели локації до нормальних ключових стандартів. Тоді як виїжджати за межі міста Києва в область – всі ці конструкції виглядають непривабливо”, – відмітив Віталій Кличко.  

Нагадаємо, нещодавно на ВДНГ демонтували 30 кіосків – на їхньому місці висадили дерева та кущі. 

Фото: Фейсбук