Київрада на наступному засіданні виділить дотацію на тариф «Київпастрансу» та «Київському метрополітену».

Київрада на наступному засіданні 7 грудня розгляне питання про виділення додаткових коштів «Київпастрансу» та «Київському метрополітену». Про це на початку засідання Київради сказав мер столиці Віталій Кличко.

«Пропоную на засіданні у наступний вівторок розглянути як невідкладний проект рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста на 2021 рік. Нагадаю, йдеться про наповнення статутного капіталу «Київтеплоенерго». Згідно з нашим рішенням, аби не піднімати тарифів на опалення і гарячу воду для киян, ми з вами виділили загалом 2 мільярди гривень. 400 мільйонів перерахували попередніми рішеннями. Тепер йдеться про 1,6 мільярда. Окрім «Київтеплоенерго», кошти також повинні отримати транспортні підприємства міста – «Київпастранс» і «Київський метрополітен». 500 мільйонів гривень – як дотацію на тариф на проїзд у комунальному транспорті міста», – повідомив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Київ відтермінував до квітня наступного року питання росту вартості проїзду в громадському транспорті. Попередньо планувалось підвищення до 13-20 гривень з 1 січня 2022-го.

Фото: Фейсбук