Загалом буде підготовлено 544 одиниці спеціалізованої техніки для цілодобових чергувань і позмінної робити.

На 1 жовтня 80% техніки, це 439 одиниці, вже повністю готови до роботи взимку. Якщо погода різко погіршиться вже з 15 жовтня частина снігоприбиральної техніки почне цілодобово чергувати. Про це пише Департамент транспортної інфраструктури КМДА в Facebook.

Олександр Густєлєв: На 1 жовтня 80% техніки, а це 439 одиниці, вже повністю готови до робити у зимовий період. Загалом…

Опубліковано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Четвер, 1 жовтня 2020 р.

 З 1 листопада вся зимова спецтехніка та механізми чергуватимуть у цілодобовому режимі.
Як наголосив Олександр Густєлєв, вперше за багато років на порядку денному не стоїть питання закупівлі підприємствами корпорації солі та піску. Завдяки минулорічній теплій зимі столичні дорожники мали значну економію посипальних матеріалів, тому сіль і пісок майже не закуповувались.
Наразі для обробки вулично-дорожньої мережі в наявності 45,9 тисячі тонн солі (102% від запланованого на початок осінньо-зимового періоду) та 33, 8 тисячі тонн піску (117% від плану).
Також 5 спеціалізованих дорожніх метеостанцій, які нещодавно закупила столиця, вже змонтовані і розміщені на в’їздах до столиці з усіх напрямків. Дані, отримані з метеостанцій, допоможуть у раціональному використанні техніки, людського ресурсу, протиожеледних і паливно-мастильних матеріалів. Зокрема, за даними нової смарт-системи визначатимуть тип і концентрацію необхідних посипальних матеріалів – рідкого розчину, солі, піщано-соляної суміші.
Нагадаємо, Київ закупив 5 автоматичних дорожніх метеостанцій виробництва Швейцарії.
Фото: facebook