Збої в роботі сталися через те, що наразі за поповнення відповідає нова фінансова компанія.

Про це розповіли в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нагадаємо, 5 січня Kyiv Smart City замінили новим застосунком застосунку «Київ Цифровий», яким можна оплачувати не лише проїзд у муніципальному транспорті, а й парковку. Усі поїздки та QR-квитки мали автоматично перенести в нову програму. Однак, із фінансовими операціями почалися проблеми.

Кияни скаржаться, що не можуть поповнити свою картку Kyiv Smart. Це сталося через те, що наразі за поповнення відповідає нова фінансова компанія. Раніше цією операцією займалося ТОВ ГЕРЦ, із яким місто зараз перестало співпрацювати.

ТОВ ГЕРЦ було нібито посередником – через цю організацію проходили й платежі за Kyiv Smart Card, й оплата комуналки, й платежі за парковку киян. Натомість компанія отримувала комісію з кожної оплати.

Наразі ж платежі відразу проходять через сервіси EasyPay (ТОВ «ФК «Контрактовий дім») та iPay (ТОВ «Універсальні платіжні рішення»).

Відтак – усі фінансові операції треба перелаштовувати заново. Це стосується й зарахування через електронний кабінет киянина, яким звикли користуватися жителі столиці для поповнення карток проїзду.

Фахівці Головного інформаційно-обчислювального центру (ГІОЦ) запевняють, що для нормалізації механізму оплати через кабінет киянина необхідно близько місяця. За цей час компанія оформить усі необхідні документи для співпраці відразу з платіжними сервісами та Приватбанком.

Поки що кияни можуть поповнювати свої картки через застосунок «Київ Цифровий». А у разі будь-яких проблем – звернутися на гарячу лінію 1551.

Фото: скріншот