На горі Юрковиця громадянин зареєстрував право власності на будинок, використавши підроблене рішення суду.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Встановлено, що громадянин вирішив самовільного зайняти земельну ділянку по вулиці Отто Шмідта у Шевченківському районі столиці, що розташована в межах пам’ятки національного значення – «Городище і могильник ІХ-ХІІІ ст. на Лисій горі (Юрковиця)». Ця територія також внесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Для захоплення цієї ділянки громадянин використав підроблене рішення одного з районних судів Києва, та у подальшому, залучивши підставних осіб, зареєстрував право власності на будинок, начебто розташований на цій ділянці.

«Після тривалого судового розгляду справи, який затягувався представниками відповідача, Шевченківський районний суд міста Києва прийняв законне та справедливе рішення, задовольнив позовні вимоги Шевченківської окружної прокуратури в повному обсязі, визнав недійсними договори дарування не існуючого будинку та зобов’язав відповідача повернути земельну ділянку», – повідомила прокуратура.

На сьогодні у цій справі ще триває судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням громадянина, який, використовуючи підроблені документи, протиправно заволодів землею.

Нагадаємо, нещодавно Касаційний суд розірвав договір оренди з забудовником нижнього каскаду Совських ставків. Місцеві жителі кажуть, що стан території значно погіршився, відколи компанія орендувала цю ділянку.

Фото: Фейсбук