Цьогоріч чоловік теж подаватиме нову ініціативу.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Євген Козак, неодноразовий переможець Громадського бюджету, поділився своїм досвідом щодо того, як виграти фінансування зі столичної казни для своїх проектів.

Киянин займається скелелазінням й пропагує цей вид спорту по всьому Києву. Цікаво, що пан Євген бере участь у Громадському бюджеті ще з першого року від створення конкурсу й щороку його ідеї стають переможцями.

«5 років тому ми з командою виграли обладнання для скеледрому на базі КПІ. Далі провели невеликий безкоштовний фестиваль на площі Знань біля КПІ. Після цього, за останні 2 роки в школах Києва було встановлено вже більше 20 інтерактивних скеледромів, де діти почали вивчати елементи скелелазіння на уроках. Також у школах організовують безкоштовні тематичні сесії, де можна ознайомитися з цим видом спорту», – розповів Євген Козак.

Також пан Євген зазначив, що створені зони для цього спорту є універсальними як для дітей, так і для дорослих.

«Так як ці проекти (зі скелелазіння – ред.) є інноваційними для України й Києва зокрема, то люди досить активно долучаються до голосування й беруть участь у ГБ, щоб підтримати щось новеньке. Такі конкурси, до речі, дають дуже хорошу можливість почути про щось інноваційне», – наголосив неодноразовий переможець Громадського бюджету.

Окрім тих проектів, що пов’язані з облаштуванням інфраструктури для скелелазіння, Євген зі своєю подавали до ГБ ідеї щодо навчання педагогів.

«У нас був проект школи скелелазіння, де ми навчали педагогів і проводили їм інструктажі щодо цього спорту протягом року», – розповів Євген Козак.

Цьогоріч чоловік теж подаватиме нову ідею до Громадського бюджету.

«Цього року є бажання на своєму районі створити великий майданчик, який буде підходити і для прогулянки з домашніми тваринами, і для активного відпочинку людей», – зазначив чоловік.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що завдяки Громадському бюджету в одному з дворів Дарниці з’явився новий дитячий майданчик.

До слова, кияни можуть зареєструвати свої ідеї до 25 квітняПодати свій проект до Громадського бюджету можна на сайті. Автором може бути будь-хто. Наприклад, кілька років тому ініціативу подали американці, які проживають у Києві. Вирішуватиме, які проекти виставлятимуть на голосування спеціальна комісія.

Фото: скріншот