Киянин Всеволод Севастьянов перетворював маршрути своїх пробіжок на незвичайні зображення на карті міста.

Про встановлений Рекод України Всеволод Севастьянов написав в Facebook.

“Неймовірний день! Я встановив Рекорд України) А це майже 450 кілометрів пробіжок, більше 50 унікальних GPS-малюнків, два роки особистого проекту та тисячі хвилин натхнення і драйву!”, – пише Всеволод.

Нагадаємо, Всеволод Севастьянов – автор бігового проєкту #creativerundvizh. Спортсмен самостійно та разом із компанією однодумців створив уже десяток цікавих маршрутів.

За його словами, на створення таких малюнків його надихнула історія спортсмена із Каліфорнії Ленні Могана, який пробіг надзвичайно складний маршрут у вигляді портрета Фріди Кало на вулицях Сан-Франциско. А під час карантину, коли всі офіційні бігові заходи були скасовані, почав «прокладати» цікаві маршрути вулицями Києва.

Біговому хобі автора трохи більше року і за цей час він вже створив понад 20 різних за складністю маршрутів на вулицях Києва. Зараз малюнки центральними вулицями міста стали більш масштабними, наприклад “жираф”, “дракон”, “ворон” або “динозавр”.

Kyiv Media

Найскладніший маршрут на сьогоднішній день – африканський слон, який Всеволод пробіг на Русанівці та Березняках. Його тривалість сягала майже 15 км, а температура на вулиці була нижче 0.

Kyiv Media

Фото: facebook