Ймовірно, відправник хотів організувати "міжнародний бізнес" без потрібної для цього документації.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської митниці.

Фахівці Київської митниці оглядали вантаж із металевих виробів до техніки, який киянин відправляв у шести міжнародних експресвідправленнях за кордон.

Відправник зазначив, що 195 одиниць запчастин прямують “для особистих потреб”. Водночас задекларована вартість відправлення – біля 7 тисяч доларів (близько 187 тисяч гривень).

Під час огляду митники виявили розбіжності в кількості та призначенні переміщуваних товарів.

Виявилося, що міжнародні відправлення містили понад 3 тисячі виробів, які мають ознаки товарів подвійного використання, загальною вартістю понад 2 мільйона гривень.

Окрім цього, киянин пересилав ці товари в порядку, встановленому для громадян, який не передбачає підприємницької діяльності. Однак асортимент товару, його вартість, кількість та адреса отримувача – свідчать саме про факт “бізнесу”.

Відтак, за словами митників, мешканець столиці намагався протиправно переслати за межі України товар, що має ознаки товару обмеженого до переміщення та ще й із приховуванням від митного контролю.

Наразі щодо киянина склали протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України. Товар вилучили, а його зразки направили на експертизу.

Фото: фейсбук