Жителі проспекту Науки скаржаться, що наразі дітям немає де гратися.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Голосіївському районі планують облаштувати справжнє спортивне містечко. Йдеться про територію на проспекті Науки, 76, що протягом багатьох років заростала травою.

Сьогодні, 7 липня, на цій території зібралися місцеві мешканці та представники влади задля комісійного обстеження.

«Мета нашої зустрічі – зібрати депутатів та представників Голосіївської РДА й вирішити питання цієї території. Сказати – беріть на баланс цю територію, щоб облаштувати тут майданчик. Дітям із нашого району в сучасних умовах немає де гратися», – розповів Ігор Буранов, автор проекту будівництва майбутнього спортивного майданчика.

За словами місцевих, із питанням щодо облаштування цієї території борються вже близько 2 років.

Минулого року мешканці навколишніх будинків самостійно викошували тут траву й малювали зони для гри у футбол.

«Із зазначеним майданчиком є дві проблеми. Перша – потрібно визначити межі. Потім цей майданчик Київська рада має передати на баланс відповідного КП. Тоді в подальшому цю територію дійсно можна буде використовувати за призначенням. За це має хтось відповідати. Утримання майданчика все-таки вартує коштів. Звідки вони будуть надходити – це питання до депутатів», – зазначив Василь Ткачук, начальник управління ЖКГ Голосієво.

Начальник управління запевнив, що за 5-6 днів до Київради подадуть відповідні документи. Потім депутати протягом року розглянуть усю документацію. Тільки після цього можна буде розглядати подальші дії щодо облаштування території.

«Ми починаємо процедуру повернення цієї землі на баланс міста на користь громади. Це займає певний час. Орієнтовно, близько року, щоб у випадку, якщо хтось раптом згадає, що це – його власність, то була можливість про це заявити», – наголосив Тарас Козак, депутат Київради.

Відтак, у мешканців з’явилася надія, що майданчику на проспекті Науки таки бути.

Телеканал «Київ» надалі слідкуватиме за цією ситуацією.

Фото: скріншот