Щоб уникнути очікування в черзі, відкрито попередній запис через сервіс Helsi.me на вакцинацію в Міжнародному виставковому центрі.

В Helsi.me запустили запис на масову вакцинацію від COVID-19 до Міжнародного Виставкового Центру в Києві.

Про це повідомив директор з впровадження сервісу Helsi.me Роман Михайленко в ефірі “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Для того щоб записатися на вакцинацію необхідно:

  • Перейти за посиланням на сайт Сервісу Helsi.me.
  • Вибрати зручний день та час та відправити заявку.
  • Отримати смс із підтвердженням деталей запису. Його потрібно буде показати при вході до МВЦ разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку Дія.
  • Приїхати вчасно до МВЦ.

Усі дані про вакцинацію та міжнародне свідоцтво про вакцинацію будуть доступні в електронному кабінеті користувача на сайті, а також у безкоштовному додатку Helsi. У ньому ж надійде нагадування про необхідність введення другої дози.

СЕО сервісу Helsi.me Євген Донець попередив, що цього тижня запис на вакцинацію від коронавірусу через Сервіс доступний лише для киян.

«Проте ми сподіваємося, що скоро така можливість з’явиться і в мешканців інших міст», – повідомив він.

Також Євген Донець розповів, що дані про проведену вакцинацію відображатимуться в безкоштовному додатку Helsi, та в електронному кабінеті користувача на сайті. Повідомлення про необхідність отримання наступної дози вакцини також надходитиме у додаток. Додаток helsi.me можна звантажити безкоштовно у AppStore та Google Play.

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург закликала киян, які зареєстровані в системі, пересвідчитися, що в електронному кабінеті вказано номер мобільного телефону, а також у тому, що він є актуальним.

«В іншому ж випадку ви не отримаєте смс, тож не зможете скористатися послугою», – запевнила вона.

Крім того, Валентина Гінзбург нагадала, що, плануючи похід на вакцинацію, слід потурбуватися про декларацію з лікарем, адже її відсутність в 3-4 рази уповільнює процес вакцинації, що створює неабиякі незручності і власне вакцинованому, і тим, хто стоїть в черзі, і лікарям.

Микола Поворозник запевнив, що київська міська влада намагається створити максимально зручні умови для вакцинації містян.

«У Виставковому центрі відпрацьовано оптимальну логістику відповідно до стандартів ВООЗ для охочих щепитися. І сьогодні одне із основних завдань – це скоротити час очікування на вакцинацію в чергах, а найоптимальніше, щоб їх взагалі не було. Так, один із інструментів, який допоможе уникнути утворення черг, – це запис на вакцинацію на конкретний час. Таку можливість містянам дає сервіс Helsi.me. Записатися на вакцинацію зможе кожен, хто хоче зробити щеплення у Центрі вакцинації. Наступного тижня така можливість буде доступна для тих, хто вже підписав декларацію з сімейним лікарем», – зазначив Микола Поворозник.

До слова, сервіс Helsi.me – це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних.

Пацієнтам сервіс дозволяє швидко і зручно записуватися на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію та замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі охорони здоров’я та впорядкувати роботу клініки. Через сайт та застосунок Helsi.me щомісячно записують на прийом понад 2,5 мільйонів пацієнтів.

Нагадаємо, у столиці запрацював Центр вакцинації проти COVID-19. Щеплення вакциною CoronaVac роблять киянам, які зареєструвалися у додатку «Дія». Аби зменишити черги у столичному Центрі вакцинації киян розмежують за потоками.

Фото: facebook