Батьки, учні та вчителі зможуть оцінити якість "дистанційки" в спеціальних анкетах.

Для того, щоб визначити найбільш вразливі місця дистанційного навчання, КНП «Освітня агенція міста Києва» запустила анкетування. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що міська влада знаходиться в постійному контакті з усіма учасниками освітнього процесу та готова підлаштовуватися під потреби кожного з них.

«Особисто перевірив, як проходить дистанційне навчання у столиці. Такі онлайн-візити дали можливість поспілкуватися з директорами, почути їхні думки та виявити найскладніші моменти – як для учнів та вчителів, так і для батьків», – розповів Валентин Мондриївський.

А для того, щоб визначити найбільш вразливі місця дистанційного навчання, запущено анкетування щодо задоволеності навчальним процесом.

При цьому для учнів, батьків та вчителів анкети різні.

«Ми розуміємо, що від грамотно побудованого адміністрування залежить успішність навчання дітей, роботи вчителів і найголовніше – спокій батьків. За підтримки міського голови Віталія Кличка разом із Департаментом освіти і науки закликаємо активно долучатися до опитування. Нам потрібен зворотній зв’язок», – зауважив Валентин Мондриївський.

Фото: unsplash