В акції протесту взяли участь близько сотні людей.

Про це з місця події повідомило видання Lb.ua.

Протест розпочався вчора ввечері. На акції прийшли близько сотні людей. Начебто сутички почалися з того, що громада спробувала демонтувати встановлений паркан довкола будівництва. Після чого почалася штовханина з правоохоронцями.

Також стало відомо, що в ході заворушень начебто зламали камеру журналісту Дмитру Перову, який перебував на місці події.

Захищаючи озеро, ми боремося не тільки за збереження цінної екосистеми, але найперше за безпеку і якість життя кожного з нас! Чим дихати, де гуляти і які пейзажі споглядати за вікном має вирішувати громада – тобто ми з тобою. Скажи голосно своє “ні” бетонному гетто і корумпованим забудовникам. Переходь на бік озера, Вирлиця має жити!” – зазначається у соцмережів описі мітингу.

Поліція Києва деталей про мітинг та сутички не повідомляла. Kyiv Media і телеканал “Київ” намагаються дізнатися деталі події.

Нагадаємо, ще наприкінці квітня кияни зафіксували на березі озера Вирлиця паркан і підготовку майданчика під будівництво. За інформацією радника Віталія Кличка Олексія Гриценка, роботи веде компанія ТОВ «Мрія-Інвест», яка нібито має збудувати тут торгово-офісний центр. Землю в оренду компанія отримала ще у 2005-му – 2007-му роках.

У Департаменті державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва повідомили — забудовник передавав в департамент декларацію про початок будівельних робіт датовану 2012-м роком і, як запевняють чиновники, департамент не реєстрував і не видавав документів, які давали б право на виконання підготовчих будівельних робіт.

Фото: скріншот, Фейсбук