На сьогодні у спільноті вже понад 2900 учасників.

Про створення групи “Підвези сусіда.Київ” повідомив ініціатор Юрій Воскобойник.

За трішки більше доби до групи долучилося більше 2300+ киян. Чесно кажучи, я очікував максимум 400-500 людей. Групу ми створили для координації киян та допомоги людям з критичних сфер вчасно добиратися до роботи. Насамперед це медичні працівники, адже вже декілька днів вони не можуть отримати перепустки“, – написав він.

Станом на ранок 8 квітня у спільноті вже 2919 учасників. Водії активно залишають свої пропозиції щодо поїздок і пишуть, скількох людей можуть підвезти.

Юрій Воскобойник зазначає, що не всі задоволені створенням такої спільноти.

Дехто нашу ініціативу зі створенням Viber-спільноти сприймає негативно і вже пішов готувати донос на мене в СБУ. Ми лише майданчик. Ми не служба таксі. Ми не контролюємо, хто та скільки бере людей.  Кожен учасник спільноти несе самостійну відповідальність. Ми лише закликаємо використовувати захисні маски та санітайзери“, – зазначив він, додавши що приватне авто, якеи підвозить кількох попутників на день завжди безпечніше, ніж таксі, у салоні якого в день бувають сотні пасажирів.

Нагадаємо, в Антимонопольному комітеті анонсували перевірку в кілька разів завищених тарифів на таксі, що були встановлені 5 квітня, одразу після початку посиленого локдауну. Перевірка триватиме 3-4 місяці.

Тим часом Департамент транспортної інфраструктури КМДА видав уже майже 500 тисяч спецерепусток на проїзд у громадському транспорті столиці: стало відомо кому саме.

Фото: скріншот, pixabay