Вони не лише завдають незручностей, але й можуть призвести до травмування людей.

Про це повідомили у Facebook-групі “Цар-пандус”.

У повідомленні зазначили, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну, на дорогах масово почали з’являтися засоби зупинення ворога: протитанкові їжаки, бетонні плити, окопи тощо. У Києві після закінчення активних бойових дій деякі блоки та їжаки зсунули з доріг та сконцентрували на тротуарах.

“У деяких місцях вони заважають безперешкодному пересуванню громадян. Наприклад, на вулиці Западинській їжаки перекривають майже увесь тротуар. Пройти там з дитиною у візочку або проїхати на кріслі колісному майже неможливо, доводиться виходити на дорогу. Подібна ситуація й на одному з перехресть Києва – Вишгородська/пр.-т. Правди. Відносно нещодавно там зробили чудову тактильну навігацію, яка зараз з одного боку веде прямо у протираковий їжак, а з іншого у бетоні блоки”, – зазначили у дописі.

І додали, що подібна ситуація не тільки завдає незручностей містянам, а й може призвести до травмування людей. Тому у дописі закликали розмістити їжачки та плити так, щоб вони не заважали пересуванню.

Фото: Фейсбук