Мова про станції "Майдан Незалежності" та "Хрещатик".

На сайті Київради з’явилася петиція із вимогою відкрити станції метро “Майдан Незалежності”, “Хрещатик” та вузла пересадки між ними.

Київський метрополітен – це громадський транспорт. Тому він повністю повинен працювати за своїм прямим призначенням. Там не повинно бути різних концертів чи задоволення чиїхось забаганок. Припинення роботи пересадочного вузла між станціями “Майдан Незалежності” та “Хрещатик” і самих станцій створює багато незручностей, треба робити дві пересадки, а це зайва трата часу та зайві рухи», – написав автор петиції Сергій Івах.

Поки що цю петицію підтримали трохи більше 40 осіб.

Як ми писали, поки ці станції використовують не за прямим призначенням. Іноді тут влаштовують прес-конференції за участі президента та поважних гостей (як-от британського мільярдера Бренсона). Іноді тут проводять концерти для родин військових.

Обидва об’єкти розташовані в центрі міста, поряд з урядовим кварталом.

В КП “Київський метрополітен” повідомили, що не мають відношення до проведення концертів, а також інших заходів на станціях “Хрещатик” та “Майдан Незалежності”. У цьому випадку підземка лише надає свій майданчик.

На час військового стану підприємство виконує виконавчі функції. Повноцінну роботу всіх станцій та пересадочних вузлів метрополітену буде відновлено після отримання відповідного доручення“, – повідомив сайту “Сегодня” начальник управління стратегічних комунікацій КП “Київський метрополітен” Дмитро Пінчук.

Раніше ми писали, що на станції метро “Золоті ворота” відкриють виставку дитячих малюнків про війну.

Фото: Фейсбук