Зазвичай зловмисники ретельно досліджують той об'єкт, який планують пограбувати.

Людмила Танцюра, жителька Троєщини, розповіла в соцмережах, що на камеру спостереження її сусідів потрапили люди, які ставили «позначки» на дверях квартир. Ймовірно, сірники з пластиліном залишають крадії, щоб знати, чи буває хтось вдома.

У коментарях люди радять знімати ці «позначки» зі своїх дверей та з дверей сусідів – щоб ймовірні крадії знали, що в цих квартирах живуть люди.

На вулиці Закревського такі конструкції розвішував чоловік у кепці та смугастій футболці. Можливо, ці кадри допоможуть вам уберегти своє майно.

Дмитро Стрижов, експерт із безпеки, наголосив що влітку традиційно збільшується кількість квартирних крадіжок. Водночас чоловік розповів декілька порад, як можна вберегти своє житло від крадіїв. Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Насамперед експерт радить поставити на двері якісні замки або встановити у квартирі систему охорони, на кшталт сигналізації.

Дмитро Стрижов також розповів про «домушників», які й ставлять такі «мітки». Зловмисники залишають, наприклад, приліплені сірники на дверях і за декілька днів повертаються до цієї квартири. Якщо «позначка» на місці – господарі, скоріш за все, на відпочинку. Відтак, крадії можуть починати свою «роботу».

Окрім цього експерт дав декілька порад і щодо того, де у квартирі краще ховати цінне майно.

«У жодному разі не можна ховати цінності в постільній білизні, холодильниках і місцях, які вам здаються “вдалими схованками”. Головне завдання – ховати речі так, щоб ви могли до них дістатися за 5-8 хвилин. Наприклад, сейф, металевий ящик тощо. Це буде гарантією того, що грабіжникам буде важко дістати ваші цінності», – зазначив Дмитро Стрижов.

Фото: фейсбук