Черга «записаних» людей змішалася з тими, хто прийшов щепитися через «живу чергу».

Про це на своїй Facebook-сторінці киянка Леся Литвинова.

Сьогодні, 17 червня, пані Леся вирушила на вакцинацію від Covid-19 у Центрі вакцинації на базі МВЦ.

Нагадаємо, що цей Центр зазвичай працює у вихідні. Однак цього тижня міська влада змінила графік роботи пунтку щеплень, адже на вихідних – День медика. Відтак, медичному пресоналу дали змогу відпочити. Тож замість 19-20 червня киян запрошують отримати щеплення 17 та 18 червня (четвер і п’ятниця).

Пані Леся розповідає, що зареєструвалася на вакцинацію через застосунок «Дія». А потім записалася в чергу до Центру, щоб отримати щеплення у вихідні. Запис жінки якраз припадав на 19-20 червня, який автоматично перенесли на сьогодні, 17 червня.

Леся Литвинова зазначає, що трохи обурена цим перенесенням запису, адже в будні їй не дуже зручно. Та все ж таки вакцинуватися жінка прийшла – у визначений час, на який записана. Однак на місці виявилося, що черга «записаних» змішалася з тими, хто прийшов щепитися через «живу чергу».

«Просили прийти трохи раніше – прийшла. І відразу ж вперлася в натовп, що зібрався біля плакату “Записуйтеся на вакцинацію без черг”. Наразі в них відставання від графіку приблизно на годину. Люди обурені», – розповіла пані Леся.

Відтак, станом на 11:30 17 червня черга з тих, хто мав вакцинуватися у визначений час, за словами киянки, «з’їхала» на понад годину. Водночас Леся Литвинова своє щеплення ще не отримала.

Журналіст програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» зазначив, що станом на 12:00 17 червня люди розформувалися на кілька черг – «жива черга» й ті, хто записувався через застосунок. Однак запускають киян все одно із запізненням на годину.

До слова, людей біля МВЦ зібралося дуже багато. Більшість – у масках, однак соціальної дистанції не дотримуються.

Кияни обурені тим, що попри завчасний приїзд на вакцинацію, все одно доводиться стояти в черзі.

Важливо, що в самому Центрі вакцинації процес триває швидко та організовано. Зазвичай на одну людину йде 5 хвилин.

У приміщенні працює близько 19 кабінок, які забезпечують вакцинацію киян.

Після того, як людина отримала щеплення, її відправляють у спеціальне місце відпочинку, щоб декілька хвилин простежити за самопочуттям.

Цікаво, що вихід із Центрі розташований із протилежного боку до входу, щоб зменшити скупчення людей.

Сьогодні, 17 червня, із інспекцією до МВЦ завітала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«У нас працює сьогодні 15 бригад із різних районів києва. Також у нас працюють бригади безпосередньо в пунктах вакцинації – їх наразі в Києві більше 90. Людей багато. Усі записані в систему. Очікуємо сьогодні велику кількість вакцинованих. За результатами дня будемо приймати рішення щодо подальшої роботи Центру», – розповіла Ганна Старостенко.

За словами заступниці голови КМДА, максимально Центр вакцинації може вакцинувати до 8 тисяч людей.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: фейсбук