Мешканці столиці закликають владу запровадити довічний мораторій на забудову парків і лісопаркових зон столиці.

Відповідна петиція з’явилась на сайті Київської міської ради.

Автор петиції Павло Касьяненко звертається до мера столиці Віталія Кличка та депутатів Київради з проханням залишити зелені зони недоторканими.

«У місті не один рік видаються дозволи великому бізнесу під забудову територій, які не просто частково, а обов’язково повинні бути недоторканними… Це дрібні парки, лісопаркові і прибережні зони, на яких підприємці, примудряються розміщувати найрізноманітніші об’єкти, в тому числі і сучасні висотні житлові будинки», – йдеться в петиції.

Він зазначив, що згідно зі ст. 61 Земельного кодексу України заборонено будівництво будь-яких споруд навколо водойм, вздовж річок і на островах (крім гідротехнічних).

«У зв’язку з чим прошу столичну новообрану владу ввести довічну заборону на забудову будь-яких зелених зон столиці, які охороняються законом, інакше нам, киянам, із вами, депутатами, відпочивати і повноцінно жити стане ніде», – заявив Касьяненко.

Петицію зареєстрували 11 грудня. Наразі вона зібрала 73 голоси. Для розгляду Київрадою її мають підписати 10 000 людей за 87 днів.

Нагадаємо, днями на Воздвиженці облаштували сквер замість будмайданчику.

Фото: unsplash