Мешканці столиці наполягають на демонтажі, бо стара будівля стала вже небезпечною.

Кияни виступили з ініціативою демонтувати напіврозвалену будівлю будинку культури «Вавілон» на Виноградарі. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київради.

Як зазначає автор Анікеєва ‌ Маргарита, будівля знаходиться в Подільському районі за адресою пр-т Георгія Гонгадзе, 20б (поблизу будинків на вул . В. Порика, 7б та скверу Кузьми Скрябіна).

За словами жінки, під впливом часу бетонні та цегляні частини цього будинку починають обвалюватись, оголюючи арматуру та утворюючи провалля в підлозі. А  всередині споруди купи мотлоху, різноманітного побутового сміття, залишків людської життєдіяльності, використаних шприців, засобів для вживання наркотичних речовин, сліди від нічліжок безхатьків та зустрічей представників субкультур — несе в собі інфекційну небезпеку.

Зазначається, що по сусідству новий сквер імені Скрябіна, зовнішню привабливість й безпеку якого псує присутність такої недобудови.

Тому киянка наполягає саме на демонтажі будинку, оскільки прибирання має недовготривалий ефект.

До слова, щоб петицію розглянула Київрада, вона повинна набрати 10 000 підписів за 90 днів. Збір підписів стартував 13 листопада і триватиме ще 86 днів. Наразі документ зібрав 93 підписи.

Фото: Київрада