Гроші на ремонт вже зібрані, але тепер треба робочі руки, які зроблять цей ремонт.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Квартира 84-річної киянки Тамари Харченко потерпіла від масштабної пожежі на Васильківській минулого тижня. І хоа бабусю до себе забрали онуки, жінка щодня приходить на згарище і сидить в крісл на балконіі. Каже – не може покинути свій дім і чекає, коли ж квартиру відремонтують.

Тут моє серце, моє все. Я звідси не зможу виїхати. І я не піду звідси, поки не буде ремонту“, – сказала пані Тамара.

Небайдужі сусіди організували пані Тамарі збір грошей на ремонт, аби жінка пошвидше знову відчула себе в своєму домі. Але тепер потрібні ті, хто зробить цей ремонт.

Техніка серйозних ушкоджень не зазнала – викинули після пожежі тільки старий телевізор. Проте сильно обгоріли і закоптилися стіни, стеля, віконні рами. Хоч минуло кілька днів з пожежі, а запах їдкого диму тут залишається. Тож у квартрі необхідно здерти старе покриття стін та стелі, пошпаклювати все і поклеїти нові шпалери.

Унаслідок пожежі на вулиці Васильківській 47/3 у Голосіївському районі столиці постраждали семеро сімей. Через пожежу в будинку відімкнули світло і газ. Родини, чиї квартири потерпіли, шукають тимчасового прихистку в друзів та родичів.

Комунальники кажуть, що на початок ремонт даху після пожежі потрібно чекати не менше місяця. Скільки грошей знадобиться – тільки підраховують. Тож якщо є охочі підтримати ці родини – можна добудинку приносити теплі речі, їжу та будівельні матеріали.

Фото: скріншот