У Києві часто можна помітити камуфльовані джипи, які були завезені для потреб фронту, але щодня використовуються у місті.

На це звернув увагу київський юрист Андрій Маршал. У себе в Facebook він оприлюднив кілька фото та гнівний допис.

“На 100 метрах дороги біля багатоповерхівки – понад шість позашляховиків-джипів в камуфляжі чи загнаних під військові цілі. Це не одну добу постояли – і на фронт, ні. Кожен ранок виїжджають на роботу в Києві, а в обід/ввечері – додому під будинок… спати“, – пише киянин.

У зв’язку з такою ситуацією він ставить кілька запитань:

– навіщо кожному лейтенанту/майору у районному військкоматі потрібен камуфльований джип для їзди на офісну роботу в Києві, за 600 км від фронту?

– ці повнопривідні джипи заганялись в Україну на потреби військових частин (під лист з військової частини) або збирались кошти, і волонтери переганяли також для потреб армії; то що вони роблять в Києві вже другий-третій місяць як особисте авто під квартирою?

– навіщо ці тисячі джипів використовуються як особистий транспорт певною кастою наближених до певного рівня влади, в спокійному далекому від фронту Києві, коли на передку хлопцям їздити немає на чому?

Автор допису також обурився величезною кількістю коштовних автівок “на київських/донецьких номерах, на які наклеїли пару жовтих стрічок на дзеркала, і вгодовані синулі чинуш ганяють по Києву/Львову“.

“В той самий час на Схід відправляють ТРОшників з однією вбитою ГАЗеллю на підрозділ, а про покупку убитого пікапа вони можуть лише мріяти після 110 днів війни… У нас воєнний стан для всієї країни “ЄДИНІ У БОРОТЬБІ” (с) чи це бл*дство ніколи не скінчиться?!” – емоційно висловився Маршал.

Його допис зібрав понад дев’ять тисяч уподобайок та понад дві тисячі коментарів. Абсолютна більшість коментаторів підтримали обурення автора допису та закликали до відповідальності посадових осіб уряду. Найбільш розповсюдженою пропозицією є відправити власників чи користувачів цих джипів на фронт.

Фото: Фейсбук