Тепер вона публікує в своєму Instagram рекламні повідомлення українською мовою.

Користувачка Instagram з Києва під ніком Анастасія Польскіх опублікувала допис, в якому назвала українську мову «мерзотною». Після розголосу в соцмережах вона закрила доступ до своєї сторінки, видалила пост і тепер публікує рекламні повідомлення українською мовою.

Нині сторінка Польскіх вже закрита, але в соцмережах збереглися скріншоти її повідомлення.

«Я не люблю укр мову, тому що вона звучить мерзотно. Але я плачу податки в цю країну, на відміну від деяких. І намагаюся щось хороше зробити для своєї країни» — написала вона російською.

Після обурення користувачів соцмереж на цей пост Польскіх його видалила. Пояснила це тим, що її, мовляв, попросив хлопець — щоб «не принижуватися перед хворими людьми».

Польскіх так і не вибачилася за свою публікацію, натомість почала постити рекламні оголошення українською мовою. У відповідь на запитання користувачів відповіла лише «Спасибі за піар».

Як повідомляють деякі Телеграм-канали, дівчина начебто працює в компанії, яке розробляє програмне забезпечення — AllStarsIT. Там начебто обіцяють «розібратися в ситуації».

«Ми обов’язково розберемось з цією ситуацією. Дані погляди наша компанія ні в якому разі не підтримує» — йдеться у повідомленні.

Як ми повідомляли, в Україні стартував новий етап втілення норм мовного закону.

Фото: Телеграм