Відключення може призвести до певних незручностей та додаткових витрат.

Прострочення оплати за спожиту електроенергію навіть на один місяць може бути підставою для направлення попередження клієнту і припинення електропостачання, якщо борг не буде погашений.

Про це розповіли в YASNO.

Якщо відключення відбулося за борги з постачання електроенергії, спожитої після 1 січня 2019 року, клієнтам YASNO у Києві необхідно:

  1. Сплатити в повному обсязі суму заборгованості на рахунок YASNO (ТОВ «Київські енергетичні послуги»).

Це можна зробити одним зі зручних способів:

•    через Особистий кабінет на сайті YASNO;

•    у Viber-боті YASNO-online;

•    за допомогою мобільного додатку;

•    через інтернет-банкінг чи платіжні системи;

•    у будь-якому відділенні банку чи Укрпошти.

1.Звернутися до електропостачальника YASNO та отримати рахунок на оплату послуги повторного підключення (включає вартість відключення за борги та відновлення електропостачання і сплачується за іншими реквізитами), завітавши до одного з енергоофісів у столиці.

Вартість послуг з відключення/підключення розраховує оператор системи розподілу (ОСР) окремо для кожного клієнта. Сума залежить від способу приєднання до електромереж та місцезнаходження електроустановки клієнта.

2.Надати в енергоофіс постачальника YASNO заяву про відновлення електропостачання та копії документів про оплату боргу, а також послуг з підключення. Лише після цього постачальник має право направити до ОСР заявку на відновлення електропостачання клієнта.

3.Записатись на візит в енергоофіс в зручний день та час, клієнти можуть на сайті yasno.com.ua.

Якщо відключення відбулося за борги за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 року, то вирішувати питання з оплати боргу необхідно з оператором системи розподілу, до електромереж якого приєднаний будинок.

До слова,YASNO нагадує про необхідність оплати заборгованості за контактами клієнта у Viber або SMS, електронною поштою, у рахунках, а за 10 днів обов’язково попереджає про можливе відключення.

Фото: facebook